top of page

TECHNOLOGIE

W Emir Fashion wykorzystujemy różnorodne technologie stosowane w produkcji dodatków po to, by oferować szeroką gamę produktów dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Posiadamy własną narzędziownię, w której wykonujemy formy wtryskowe, galwanizernię, działy do produkcji dodatków z tworzywa i metalu, a także tworzymy własne materiały z żywic poliestrowych. 

Poznaj bliżej nasze główne technologie:

Maszyna do szycia


formy

Dysponujemy własną narzędziownią, w której tworzymy formy wtryskowe będące bazą do dalszej produkcji detali. Dzięki temu mamy nadzór nad powstawaniem naszych wzorów od samego początku.

IMG_4646_edited.jpg


metal

Produkujemy wszelkiego rodzaju dodatki metalowe metodą wtrysku i odlewu w gumie.


galwano

Posiadamy własną galwanizernię, przystosowaną specjalnie do pracy na niewielkich detalach . Pokrywamy metalami kolorowymi zarówno wyroby metalowe, jak również te wyprodukowane z tworzywa ABS. 

IMG_1363.JPG


nylon ABS

Tworzywa syntetyczne pozwalają na tworzenie wszelkiego rodzaju guzików, klamer i akcesoriów z form wtryskowych. Akcesoria nylonowe mogą być farbowane, metalizowane, lakierowane lub galwanizowane tak, że do złudzenia przypominają wyroby metalowe.


Poliester

Guziki toczone wytwarzane z żywicy poliestrowej oraz klamry i ozdoby charakteryzują się pięknymi wzorami, z których każdy jest wyjątkowy. 


MATERIAŁY
Z ŻYWICY

Materiały z żywic poliestrowych tworzone są na miejscu w naszej fabryce poprzez technikę wylewania tworzywa - na cylindrach w formie płyt i w rurkach w formie wałków.

bottom of page